Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům

Palahniuk, Chuck - Snuff

[ Koupit knihu ]

Více informací k této knize najdete v detailu
Další frajeři nikdy nepíchali s ničím jiným než s vlastní dlaní a nikdy se nedívali na jiná videa než na ta s Cassií Wrightovou. Pro ně to bylo něco na způsob věrnosti. Manželství. Tihle svírali v rukou dárečky; pro ně je to něco jako líbánky. Konzumace vztahu.

Dneska vystupuje naposledy. Pravý opak první plavby lodi. Tam nahoře nad schody bude zhruba tak od patnáctého frajera Cassie Wrightová vypadat jako kráter po raketě promazaný vazelínou. Krev a mlíko, ale jako kdyby v ní něco vybuchlo.
Když se na nás podíváte, určitě byste neřekli, že vytváříme dějiny. Rekord, který ukončí všechny rekordy.
Nadháněčka Sheila vyjde a vyvolává. "Pánové." Posune si brýle výš na nose a říká: "Až vás vyvolám, musíte být v kamerové pohotovosti."
Tím myslí s pořádnou erekcí. Zralí na kondom.
Jaké bylo prožít tenhle den, tomu se asi nejvíc ze všeho podobá, když si vytřete zadek zezadu dopředu. Jste na záchodě. Nemyslí vám to, a tak si popatláte sračkama zadní stranu té scvrklé, povislé kůže. A čím víc se snažíte to otřít, tím víc se kůže natahuje a tím je to rozpatlanější. Vrstvička sraček se šíří do chlupů a dolů na stehna. Právě takové je prožít podobný den, právě tak vypadá snaha udržet to v tajnosti.
Šest set frajerů. Jedna pornokrálovna. Světový rekord na věčné časy. Holá nezbytnost pro každého soudného sběratele erotiky.
Jen kdyby si jeden z nás neusmyslel, že z toho udělá snuff.