Knižní startér - dejte šanci talentovaným autorům a zajímavým projektům
80 %

kol. - Schůzky s erotikou

Více informací k této knize najdete v detailu
Kniha vyšla v edici Česká povídka.
Dosud zde vyšly knihy: Miluj mě víc, Schůzky s tajemstvím, Usměj se Lízo, Možná mi porozumíš, Panna nebo netvor, Zabij mě líp, Už tě nemiluju, Tenkrát za totáče...
Tyto malé knížečky vždy přilákají mé oči a mezi vyjmenovanými jsem jich již pár četla. České povídky mám moc ráda a po takovéto knize vždy velmi ráda sáhnu, hledám zde známá jména : Iva Pekárková, Ivan Klíma, Petr Šabach nebo Ondřej Neff, ale nacházím i jména nová s neméně zajímavými příběhy.

Schůzky s erotikou je kniha velmi zajímavá. A to nejen názvem, ale i příběhy, které jsou otevřené a vyjadřují tenkou hranici mezi erotikou a sexem...

V první povídce Petra Šabacha čtenář nahlédne do niterného soukromí patnáctiletého kluka. Autor vypráví o přátelství, první lásce a prvním milování.
Celkem se mi líbila.

Druhá povídka Ireny Obermannové, která zde publikuje poprvé, vypráví vzpomínky na první milování s manželem. Až teď po letech, hrdinka nalézá absolutně nejdůležitější část ženského těla... Sní o milenci, protože manželský život ji neuspokojuje, sní o společném hledání bodu Gé...

Třetí povídka od Ivana Klímy je podle mne opravdu nejlepší! Autor nezklamal moje očekávání. Povídka vypráví o milování na laciném lůžku a končí víceméně hororově!

Čtvrtá povídka je od Edgara Dutky, který zde publikuje také poprvé. Autor je mi neznámý, ale jeho příběh je zajímavý a vede k zamyšlení o erotice a konzumním bezobsažném sexu.

Pátá povídka od Hany Andronikové popisuje pocity mladé ženy při cestě do práce, Její myšlenky na sex a představy...

Šestá povídka Josefa Moníka mne zaujala. Je zde popsán příběh a vzplanutí lásky učitelka versus žák. Předmět touha... A jejich setkání po dvaceti letech?

Sedmá povídka Kateřiny Rudčenkové líčí lásku, ale lesbickou... Ta se mně nelíbila.

Osmá povídka Zdeňka Jizery Vonáska je opravdu poutavá a zajímavá.
Děj se odehrává v Praze a v Benátkách...

Kniha Schůzky s erotikou je opravdu vhodným dárkem a může se stát i dobrou společnicí ve vytopeném pokoji...

Vydalo nakladatelství Listen v roce 2005.


28.11.2005
Jana RezkováDiskuze k této recenzi:
kol. - Schůzky s erotikou (příspěvků: 0)


Jak se Vám líbila tato recenze?
Oznámkujte jako ve škole
 1     2     3     4     5    Odeslat
Celkem hlasů 17. Z toho průměrné hodnocení: 1,88.