články

Reportáž: Soutěžte s O2 o čtečky Kindle

Operátor O2 na svém oficiálním facebookovém účtu spustil soutěž o čtečky Kindle a vouchery do O2 Knihovny.

Více se dočtete v článku na O2 Modrém blogu pod tímto odkazem.

Pro zapojení do soutěže stačí jediné, aby zájemci do komentářů do 19. 7. posílali fotografie svého nejoblíbenějšího nebo aktuálního čtenářského koutku a uvedli, jakou knížku si z aplikace O2 Knihovna stáhnou jako první. Vylosovaní výherci se mohou těšit na universální čtečku Kindle, ke které dostanou voucher na nákup e-knih v O2 Knihovně. Druhou cenou je voucher v hodnotě 1000 korun.

Čtenáři mohou zkusit štěstí i na tiktokovém účtu operátora O2. Od 19. do 26. 7. Je pro ně k mání další Kindle s voucherem do O2 Knihovny v hodnotě 3000 korun. Druhou cenou je pak voucher v hodnotě 1000 korun. Jak soutěžit? Uživatelé si stáhnou do telefonu aplikaci O2 Knihovna. Najdou si v ní knížku, kterou by si chtěli přečíst nebo poslechnout a uvedou její název do komentáře. K tomu ještě začnou sledovat tiktokový účet O2 – „dají follow O2_cz”.

14.07.2021
-ext-